Imprezy
Publikacje
Podia

MAZURY MTB etap II i III z zawodnikami KK24h

W sobotę 30 kwietnia i w niedzielę 1 maja długi weekend rozpoczęliśmy od ścigania w Mrągowie i okolicy na bardzo trudnych trasach "ELIMINATORA" oraz "BIKE PARKU PORĘBY".
W sobotę do 1/4 finału dotarł Bartek Jechanowski, a Kacper Szabłowski i Arkadiusz Jechanowski wjechali do 1/8. Zwyciężył nasz rodak z Białobrzega Piotr Żebrowski reprezentujący Pie3cki TEAM. Gratulujemy.
Relacja Pijącego_mleko TU

W niedzielę 1 maja na wymagającej trasie (w skali Mazury MTB) 1-6 "5" ścigali się: na 4 okrążenia (po 3,3km) Bartek Jechanowski, Kacper Szabłowski i Arkadiusz Jechanowski. Kacper wjechał na trzecie miejsce na podium w kategorii Junior.
Na 2 okrążenia (po 3,3km) Marek Karczewski, Michał Gawek i Marta Gawek (UKS Wygoda). Marta zajęła drugie miejsce OPEN wśród kobiet oraz zwyciężyła w kat. junior, Marek Karczewski wygrał kat. M5, a Michał Gawek zajął drugą lokatę w kat. M3.

Nie obyło się bez kontuzji i defektów ale kolejne zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości :)
GRATULUJEMY UDZIAŁU W TYM WYMAGAJĄCYM CYKLU WYŚCIGÓW.
wyniki MAZURY MTB pod linkiem

Inni zawodnicy KK24h startowali w Baboszewie na wyścigu szosowym oraz w Legionowie na Poland Bike MTB. Oczekujemy na relację z tych zawodów.