Imprezy
Publikacje
Podia

08.05.2016 - Knyszyn - Maratony Kresowe - Fotorelacja

W Knyszynie na wyścigu MaratonyKresowe MTB startowała liczna ekipa KK24h. Maria Gawek, Marcel Gawek, Michał Gawek, Wiesław Podeszwa, Paweł Niedbała, Mateusz Lendzioszek, Adrian Gąska, Kamil Grabowski, Dominik Niegowski, Michał Niegowski, Zdzisław Szklarski, Marek Karczewski i Bartosz Jechanowski. Ten ostatni wymieniony okazał się najszybszym zawodnikiem dystansu 35km i stanął na najwyższym stopniu podium w kat. ORLIK. Kamil Grabowski zwyciężył w klasyfikacji OPEN i wiekowej na dystansie MINI, wyprzedził na mecie coraz szybciej jeżdżącą Martę Gawek, która w tym sezonie reprezentuje białostocki team. Wiesław Podeszwa zwyciężył na dystansie 65km w kategorii weteran. Drużyna KK24h zajęła II miejsce w wyścigu MINI. GRATULUJEMY !m71mRwjXv0jhUsScg-6eg8ZJy10Sq0eiYE185VlW