Menu główne
kalendarz
Władze
Członkostwo
Drużyna
Imprezy
Publikacje
Podia

Sukcesy naszych biegaczy

Ostatnie dwa weekendy obfitowały w różne imprezy biegowe. Trzeba było wybierać różne propozycje bo możliwości było sporo.... Ale po kolei.

W sobotę 4 czerwca do Gałkowa udało się kilkoro biegających kolarzy. Piąta edycja organizowanego Maratonu Mazury oferowała biegaczom dwa dystanse do wyboru. Najbardziej wytrwali mogli spróbować swoich sił na dystansie królewskim ( 42,195 km ) a pozostali na odcinku 10 km.

Maraton zdecydował się przebiec nasz wielokrotny uczestnik biegów na takim dystansie- Norbert Siemiątkowski natomiast na starcie najbardziej popularnego dystansu stanęli Sławek, Leszek i Krzysiek. Maraton wystartował o godzinie 9:00 a pozostali o 10:00. Mimo, że start był przed południem to dało się odczuwać wysoką temperaturę. Po wbiegnięciu do lasu ulgę dawał cień od drzew. Trasa urokliwa , kto był na spływach kajakowych Krutynią to o tym wie. Z powodu wysokiej temperatury organizator biegu zadbał o zdrowie uczestników zawodów i dodał jeszcze punkty nawadniania a mieszkańcy udostępnili zraszacze ogrodowe aby poczuć trochę ochłody.

Wśród krótkodystansowców na linii mety z członków klubu KK24h pierwszy zameldował się nasz mistrz Sławomir Mąka z czasem 40:17 zajmując tym samym 3 msc open i 1 w kategorii wiekowej.

Kolejny zawodnik Krzysztof Modzelewski uzyskał czas 48:27 ( 5 w kategorii wiekowej )

a Leszek Kleczkowski 53:38 jako 10 w kategorii wiekowej.

Maratończyk Norbert Siemiątkowski ukończył bieg w czasie 4:16:11 zajmując tym samym 78 miejsce open na 156 osób które ukończyło bieg.

vTvSm8kAL1AITTSPdDCUt38ecYm8CTh_yEV572r2

.

W niedzielę 5 czerwca było kilka biegów w okolicy i nasi klubowicze rozdzielili się na dwie grupy.

Do Goworowa pojechał Leszek Kleczkowski, Maciej Więckowski, Tadeusz Więckowski i Jacek Rutkowski . Goworowo znane jest z pięknej trasy i wysokiej temperatury. Tym razem nie było inaczej. Było gorąco i pić się chciało.

Jako dziesiąty linię mety przekroczył Maciej Więckowski uzyskując czas 42:35 zajmując 3 msc w kategorii wiekowej,

Jacek Rutkowski czas 48:20 miejsce 11 w kategorii wiekowej ,

Leszek Kleczkowski czas 50:49 miejsce 4 w kategorii wiekowej

oraz Tadeusz Więckowski czas 57:06 miejsce 2 w kategorii wiekowej.

S-bsVSfZeNFqzCb0VFUu5qflwX-fvFBFeQcpWo28.

Na II Szczycieńską Dychę JURANDA do Olszyn k/Szczytna pojechał nasz mistrz Sławek. Jak zwykle nie zawiódł swoich kibiców i zameldował się na mecie jako 12 w klasyfikacji open i w kategorii M-50 zajmując drugie miejsce na podium. Czas Sławka to 44:08 ale Dycha okazała się być odcinkiem 11km .

zbpaEnSIr1gplUC9aRUzvcT9koF-Sm776Y2Rf6iZ.

W niedzielę 12 czerwca do Białegostoku na Elektrum Ekiden pojechał nasz najbardziej utytułowany biegacz Sławek Mąka. Zespoły 6 osobowe rywalizowały na dystansie maratonu. Sławek wspólnie z kolegami stworzył drużynę AVENGERS i uzyskując czas 2:54:31 zajął 9 miejsce na 181 drużyn. Tym samym złamał magiczne 3 godziny w maratonie po raz drugi .

OFN7-b38znG6nIwMSaPDUKEtoZSny3cnzsxMqYE9.

Gratulujemy wszystkim biegaczom i trzymamy kciuki za ich następne biegi. A już wkrótce Piątnica i Olszewo Borki czekają na biegaczy.

Forum
  • Forum
KURPIE MTB - ZAPISY
  • KurpieMTB
Reklama
  • KurpieMTB
  • Historia
  • WSC
  • YouTube
Sponsorzy
Partnerzy
Polecamy
  • Linki
Media